• Головна
  • Сьогодні Тернопільщина отримає начальника міліції
09:30, 3 квітня 2014 р.

Сьогодні Тернопільщина отримає начальника міліції

За результатами громадського обговорення на засіданні спеціальної кадрової комісії МВС (присутні Аваков, його заступники, голова Правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров, голова Люстраційного комітету при Кабінеті Міністрів України Єгор Соболєв. та ін.) 2 квітня з 8 кандидатів залишено 2-х: діючого заступника начальника УМВС в Тернопільській області Облещука В. К. та пенсіонера ОВС Шуманського В. П. (працював в області у карному розшуку).

Останній у  2000-их роках працював на Полтавщині та в Одесі (особа одіозна та суперечлива, за повідомленнями ЗМІ  з корупційним шлейфом по роботі у УМВС Одеської області).

На сьогодні кандидатів запрошено на 2-ге засідання комісії,  щоб у особистій співбесіді визначитись з претендентом на генеральське крісло. Про результати засідання згодом.

Нагадаємо, що на посаду начальника УМВС України в Тернопільській області претендували 8 кандидатів: полковник міліції Гіль Валерій, полковник міліції Левицький Василь, полковник міліції Матрифайло, полковник міліції Облещук Василь, Галунько Валентин, Максимов Віталій, Чорний Михайло, Шуманський Василь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новий начальник УМВС Тернопільщини #Шуманський В. П.

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Жорстка мобілізація почнеться з 1 червня, людей з потрібними професіями масово призвуть": ТЦК, повістки, штраф
Масивна мобілізація почне з 1 червня забирати чоловіків 6-ти категорій, названо ознаки і професії: ТЦК на вулицях, повістки
"ТЦК мобілізує масово всіх людей цієї категоії, в Україні чоловіки втратять бронювання тотально": повістки, мобілізація, ВЛК
"Такого українці не чекали, названо тарифи на газ і електроенергію з 1 червня": що станеться із субсидіями та пенсіями
Оголошення
live comments feed...