У Тернополі презентували Інтернет-ресурс «Твій місцевий депутат»

Творче молодіжна об’єднання “Нівроку” в рамках реалізації проекту “Обіцянки – не цяцянки…” протягом року здійснюватиме моніторинг діяльності депутатів місцевих рад Тернопільщини силами виборців та неурядових організацій.

Мета проекту має кілька складових. Це громадський моніторинг, експертний аналіз, збір і оприлюднення інформації про результати роботи депутатів та фракції у пілотних місцевих радах, підвищення рівня відповідальності  перед виборцями, спонукання до реалізації передвиборчих програм. Такий проект дозволяє розширити можливості доступу мешканців, в першу чергу Тернопільської області, до інформації про діяльність пілотних місцевих рад та їх депутатів. Інформація про структуру та персональний склад місцевих рад, партійна приналежність, передвиборчі програми, розповів керівник проекту Володимир Ханас.

На думку політичного експерта Ярослава Чорнозуба, на майбутніх виборах цей сайт стане корисним і для депутатів, і для виборців.

Коли термін пройде і будуть нові вибори, оці дані, які також будуть на цьому сайті, напевно, відіграватимуть певну роль для того, щоб люди розуміли і могли побачити. Це можна буде депутати пред’явити. Якщо, наприклад, до нього буде багато звернень на цьому сайті, а він не буде реагувати, то можна зробити певний висновок, що він не цікавиться цими речами. Якщо ж навпаки, коли виборці будуть звертатися до певного депутата, він буде реагувати через цю площадку, ми будемо розуміти, що є зворотній зв’язок, вважає експерт.

Додамо, щопроектом “Обіцянки – не цяцянки…” охоплені Тернопільські міська і обласна ради, Заліщицька міська, Збаразька районна і Великобірківська селищна рада.

Адреса веб-порталу http://deputat.te.ua.

"За Збручем"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі