• Головна
  • З наступного року тернопільські школярі вивчатимуть іноземну з першого класу
10:30, 22 квітня 2011 р.

З наступного року тернопільські школярі вивчатимуть іноземну з першого класу

Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України.

"Головним досягненням нового стандарту є те, що віднині іноземну мову українські діти зможуть вивчати з 1 класу, а з 2-го - основи інформатики", - сказав міністр освіти Дмитро Табачник.

Крім того, за словами міністра, стандарти "передбачають екологічну спрямованість і використання технологій, які зберігатимуть здоров'я".

Впровадження державного стандарту розпочнеться з 1 вересня 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...