В Тернополі і батьки, і діти зітхнуть полегшено: Табачник скасував тести

«Ніяких тестів не буде, будуть звичайні контрольні роботи, як кожен рік, контрольну роботу проводить сам учитель, у своєму класі, у своїй школі, сам ставить завдання, сам диктує завдання і сам виставляє оцінку. Оцінка контрольної роботи має вплив тільки на семестрову оцінку», – зазначив Табачник.

Раніше повідомляли, що Міносвіти прийняло наказ «Про проведення підсумкових контрольних робіт» від 16 лютого, відповідно до якого, 10-20 травня в 5-8 класах загальноосвітніх навчальних закладів буде проведено підсумкове тестування з чотирьох предметів: української мови, математики, історії України, іноземної мови й російської мови (для російськомовних шкіл).

Нагадаємо, заступник голови Верховної Ради Микола Томенко просив президента Віктора Януковича й генерального прокурора Віктора Пшонку розібратися в ситуації, яка виникла навколо введення Міністерством освіти й науки, молоді й спорту підсумкових контрольних тестувань для 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Він вважає, що ця ситуація нагадує фінансово-корупційну аферу з метою примусового поширення серед учнів 5-8 класів додаткової літератури, вартість якої оцінюється експертами в кілька десятків мільйонів гривень.

Український тиждень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі