Як тернополяни самі себе привітали

Вітання з Великоднем від голови ОДА – особисто для кожного!

Саме так – кожного особисто - вирішив привітати краян голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян. І кожному підписав листівку!

Такий вияв поваги, безумовно, дорогий для кожного з нас. Адже для того, щоб привітати кожного особисто, Валентин Антонович спеціально замовив партію барвистих двосторонніх листівок з вітальними словами і своїм портретом. Ці листівки видрукували на гарному цупкому дорогому папері. Ім’я, по батькові та прізвище кожного з дорогих краян на тих листівках вписане від руки.

Щоправда, підписував листівки В.А.Хоптян не особисто - для цього установи делегували своїх представників, і вони постаралися, щоб імена та прізвища були написані каліграфічно. А вже потім ці листівки були передані в установи і урочисто вручені – кожному! Кілька таких листівок згодом довелося побачити… на дорозі. Але вони не закривали понищене асфальтове покриття.

То, може, не варто було так витрачатися перед святом? Кошти і зусилля, витрачені на привітальні листівки, знайшли б інше гідне застосування. Хоча б на благочинність або одноденний безкоштовний проїзд в громадському транспорті. А от коли все в області буде гаразд, коли пшоно і капуста не будуть продаватися за ціною бананів, коли на дорогах і тротуарах не буде дір – тоді кожний тернополянин радо сам привітає голову ОДА, і, дивлячись на його портрет, з гордістю скаже:  це – наш очільник, наш дорогий керівник!

...Зі святом, дорогі краяни!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі