• Головна
  • У Тернополі громадськість бере під контроль перевізників та водоканал
14:00, 9 квітня 2014 р.

У Тернополі громадськість бере під контроль перевізників та водоканал

У Тернополі розпочато реалізацію проекту «Запровадження громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування». Реалізовується даний проект як пілотний у Тернопільській, Дніпропетровській та Чернігівській областях.

Суть проекту зводиться до того, що представники громадськості після аналізу послуг  з пасажирських перевезень та водопостачання у місті нададуть свої рекомендації для вирішення існуючих проблем.

Виконавцем проекту в Тернополі є обласна громадська організація «Гуртом», МО «Гармонія М» та Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України.

Учора було зібрано фокус групу з числа тернополян різного віку, які є споживачами послуг. Вони окреслили існуючі проблеми.

Зокрема, люди озвучили невдоволення недотриманням графіків руху, тим, що не оголошують назви зупинок у зимову пору, коли вікна вкриті памороззю, що водії продовжують палити в салоні, говорити по мобільному під час руху, конфліктують між собою, не реагують на потребу відкрити задні двері. Були зауваження у присутніх до того, що в окремих маршрутках відсутні номери маршрутів, погана вентиляція, зношені гальма, які лякають пасажирів гучним скрипом, не відкриваються вікна, а на зупинках немає конкретної інформації про графік руху, натомість існуючі таблиці є малоінформативними і не завжди відповідають дійсності.

Присутні наголошували, що озвучені проблеми залишаються традиційними вже роками і  зумовлено це відсутністю контролю з боку міського управління транспорту та керівництва міста. Власне через відсутність контролю чимало даних обіцянок при піднятті тарифу на проїзд у маршрутках так і не виконані. Натомість все обійшлося показухою із одяганням водіїв в уніформу, в якій вони поїздили «для годиться» кілька тижнів.

Також чимало претензій було у тернополян і до водопостачальників.

Учасники проекту зустрінуться ще із надавачами послуг. На підставі отриманих даних буде вироблено рекомендації з покращення надання послуг.

Загальні результати проекту будуть представлені на міжрегіональній науково-практичній конференції.

Споживачі послуг можуть звертатися з пропозиціями до керівника проекту, керівника ГО "Гуртом"  Ігора Ковалика на електронну скриньку [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#маршрутки #водопостачання #контроль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...