• Головна
  • На дорогах Тернополя з’явилися прохачі-інваліди (фото)
17:20, 9 квітня 2014 р.

На дорогах Тернополя з’явилися прохачі-інваліди (фото)

Сьогодні на дорогах Тернополя з’явилися люди з обмеженими фізичними можливостями, які просять милостиню у водіїв та перехожих.

Як повідомляють очевидці, таких прохачів помітили сьогодні на трьох перехрестях Тернополя, зокрема у центрі Тернополя, на перехресті вулиць Руської і Замкової; поблизу Центрального ринку Тернополя, на перехресті вул. Живова – Шептицького і біля Тернопільського обласного онкологічного диспансеру, на перехресті вул. 15 Квітня – проспекту Злуки. Читачі 0352 повідомляють, що сьогодні зранку бачили, як людей з обмеженими фізичними можливостями, на інвалідних візках та з палицями висаджували з автомобіля у різних мікрорайонах міста. Тому вони припускають, що прохачі не є місцевими.

Тернополяни також повідомляють, що люди з обмеженими фізичними можливостями просять милостиню у водіїв під час руху транспорту, чим створюють певну небезпеку на дорогах міста. Одного з таких прохачів ледь не збив автомобіль. У ДАІ повідомили, що інформації про потерпілих пішоходів на дорогах міста на сьогодні немає.

Нагадуємо правила дорожнього руху для пішоходів.(фото ПДР з сайту: uvaga.plus-plus.tv)

На дорогах Тернополя з’явилися прохачі-інваліди (фото), фото-1

kaliki6

pisoxodi1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #прохачі #інваліди
ТОП новини
"ТЦК шукають цих чоловіків з перевірками, з 1 вересня призвуть людей із 7-ма ознаками": їх мобілізують першочергово
"ТЦК хоче масово призвати цю категорію чоловіків, з 1 вересня їх першочергово мобілізують": посилена мобілізація, повістки
Ззовні - палац, а всередині - радянська адмінбудівля: на Тернопільщині є унікальний "діснеївський" замок
Град і жахливі шквали наваляться на міста України прямо в неділю, несамовита злива затопить усе: де вдарять дощ і гроза?
Оголошення