В Тернополі пройде чемпіонат Галичини з інтелектуально-розвиваючих ігор імені Юрія Беркити

1-3 травня в приміщенні Тернопільської ЗОШ № 10, вул.Л.Українки,3А відбудеться V чемпіонат Галичини з інтелектуально-розвиваючих ігор імені Юрія Беркити.

Як повідомив нам голова Тернопільської міської дитячої громадської організації "ТИДИВИ", заступник директора Тернопільської ЗОШ №10 та координатор інтелектуальних змагань Степан Несторович Беднарчук, ідея проводити такий чемпіонат виникла в знаного нашого педагога Юрія Миколайовича Беркити, нині покійного.

Юрій Миколайович був унікальною людиною. Він  зібрав коло однодумців, і разом вони видали 3 книжки, започаткувавши серію "Українські інтелектуально-розвиваючі ігри". Він був талановитим педагогом, невтомним дослідником, відкрив для Тернопілля надзвичайні речі (про це ми напишемо згодом, в окремій статті). Ю.М.Беркита зумів втілити свою ідею в життя і сім років поспіль займався проведенням щорічного  інтелектуального чемпіонату Галичини.

Тепер, коли Юрія Миколайовича не стало, його справу продовжили інші, і на всеукраїнському рівні було прийнято рішення про присвоєння чемпіонату Галичини з інтелектуально-розвиваючих ігор імені його засновника, нашого доброго земляка Юрія Беркити.

Цьогоріч участь у змаганнях візьмуть більше 30 команд з шести областей України (Тернопільська, Волинська, Хмельницька, Одеська, Київська, Черкаська). Діти будуть змагатись у шести інтелектуально-розвиваючих іграх:

– «Інтелектуальна мішень»;

– «Бізнес гра»;

– «Кращий ерудит»;

– «Персоналії»;

– «КРОКС» (командна першість);

– «КРОКС» (особиста першість).

Організатори змагань: управління у справах сім?ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Тернопільської міської ради, Тернопільський обласний осередок ВДТО «КРОКС», Тернопільська міська дитяча громадська організація «ТИДИВИ».

Координатор змагань: Беднарчук Степан Несторович, тел. 097 33 58481.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі