Футбольний Великдень

Футболісти київського "Динамо" та їх дружини розповіли, як відсвяткували Великдень.

Як виявилося, для багатьох гравців це дійсно значимий день. Вони дотримуються традиції ходити до церкви, фарбувати яйця і готувати святкові страви.

Тарас Михалик:

- Великдень, як і Різдво, це сімейне свято, тому зазвичай відзначаю його удома, в Любешові. У цьому році поїхав до Луцька до тещі. Турніру з розбиття яєць у нас немає, але спаринги з сестрами проводимо обов'язково. Переможці бувають різні, але найчастіше виграє молодша сестра. У цей день ми з дружиною вранці ходили святити паску. Це варто того, щоб рано встати. Буває, на Великдень у нас заплановані ігри, але я вважаю, що грати в такий великий день не зовсім правильно.

Андрій Ярмоленко:

- Пощастило, що матч у нас був у суботу, все-таки, на Великдень не дуже хотілося грати. У неділю я не полінувався, встав о п'ятій ранку, разом з дівчиною пішли до церкви святити пасочки. А вдень з друзями поїхали на природу, благо, погода дозволяла. Напевно, така традиція не в нас одних. Мені було цікаво фарбувати яйця, в цьому процесі брав участь особисто. Був у нас і традиційний турнір з розбиття яєць, але цього року явний лідер не намітився (посміхається). На другий день поїхав до батьків, все-таки Великдень - родинне свято. Що стосується посту, наскільки я знаю, його дотримується Мілош Нінкович. Я ж не витримую, дуже люблю їсти м'ясо.

Тетяна, дружина Олександра Алієва:

- Цього разу нічого особливо цікавого у нас не відбулося. Ми відзначали свято в сімейному колі. Добре, що нашим футболістам дали два дні вихідних, то ми змогли провести час всі разом. Як звичайно, всією сім'єю ходили до церкви, цієї традиції дотримуємося щороку. Більше за всіх яєць розбив Саша, втім, він завжди виграє (посміхається).

Деяна, дружина Мілоша Нінковича:

- Цього року ми відзначали свято в Києві, оскільки Мілошу потрібно відновлюватися після травми. Як завжди, в неділю рано вранці ходили до церкви причащатися, після цього в нас був традиційний сніданок: шинка, сир і яйця. А на обід прийшли гості. У п'ятницю ми пофарбували яйця, причому Мілош зробив це вперше, оскільки він перший раз удома напередодні свята, а не готується до гри. Коли б'ємо яйця, у нас традиція: першим потрібно брати яйце червоного кольору, щоб всі в сім'ї були здорові.

ТСН
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі