Джакузі для тернопільських породіль

У Тернопільському обласному перинатальному центрі «Мати та дитина», де щороку  приймають до 3 тис. пологів у жінок зі всієї області, сьогодні, 26 квітня, після капітальних ремонтних робіт та реконструкції  відкрили оновлене відділення.

В оновленому відділенні – сімейні пологові зали,  16 компактних палат для породілль та їхніх новонароджених малюків. В шести кімнатах є санвузли, а в деяких навіть ванна-джакузі. Також у цьому відділенні зробили спеціальну антимікробну литу підлогу.

Усього на ремонт та реконструкцію витратили приблизно 800 тис. грн. ( з них 240 тис. грн. – кошти з обласного бюджету), допомогли спонсори, держава дала обладнання, 12 спеціальних ліжок власним коштом із Франції доправив очільник області.

Пацієнтки відділення – а це жінки із складними патологіями вагітності та ті, що народжують передчасно, –  будуть почувитися комфортно, бо в багатьох палатах тепер є санвузли, а в  деяких навіть джакузі.

В цьому відділенні будуть приймати ускладнені  та передчасні пологи, тут доглядатимуть тих немовлят, котрі народилися слабенькими – для цього можновладці подарували закладу монітор пацієнта та інкубатор.

Досі, за словами головного лікаря перинатального центру Віктора Куценка, цей медичний заклад вийшов на шосте місце щодо зменшення кількості смертей новонароджених, а тепер, маючи оновлену матеріальну базу, медики досягнуть ще більшого у турботі про породіль та немовлят.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі