«Колумбус» в Тернополі наживається на городянах

Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПП «Колумбус» на 14 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як показало розслідування, підприємство встановлювало для споживачів економічно необґрунтовану абонплату за послуги з використання багатоканальної кабельної мережі. Відділення зобов’язало відповідача припинити порушення та сплатити штраф до державного бюджету.

Нагадуємо, що з 01.02.2011р. збільшилася вартість абонентської плати за кабельне телебачення: соціальний пакет – 16,00 грн, базовий пакет – 34,00 грн. Вартість цифрового пакету залишається незмінною – 48,00 грн.

Та з 01.03.2011р., на численні прохання тернополян, як повідомляє офіційний сайт ПП «Колумбус» ціна зменшилася. На базовий та соціальний пакети каналів. З 01.03.11 вартість базового пакету становить 32,00 грн., соціального пакету – 15,00 грн. Вартість цифрового пакету залишається незмінною – 48,00 грн.Тобто ціну знижено лише на 2 грн і та 1 грн відповідно.

Та, не зважачи на «зниження» вартості більшість клієнтів ПП «Колумбус» вирішили перейти на соціальний пакет. Однак зясувалсь, що сам перехід вартує 100 грн. Тому користувачі змушені відмовлятись від даної послуги, адже намірені були зекономити.

"Погляд"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі