• Головна
  • Дворічних діток не будуть брати у тернопільські дитсадки?
11:30, 15 квітня 2014 р.

Дворічних діток не будуть брати у тернопільські дитсадки?

У Хмельницьку дітей з двох років не беруть у садочки. Таку практику згодом можуть запровадити і у Тернополі. Про це розповіла начальник управління освіти і науки Ольги Похиляк.

“Поки що ми даємо раду і беремо усіх хто має бажання. Але на переспективу. Я думаю що це правльно. До речі, вже є такий законопроект. Я не знаю чи його приймуть. Але якщо мама в декретній відпустці три роки, вона повинна, як виняток, предоставити довідку, що на роботі”, – розповіла Погляду пані Ольга.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #дитсадок #Похиляк
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення