Невже обласні керівники не спрацювалися?

Перший заcтупник губернатора Василь Коломийчук написав заяву на звільнення з роботи.

Про це «За Збручем» стало відомо із неофіційних джерел. Це сталося після серії критичних висловлювань на його адресу  з боку теперішнього намісника Януковича Валентина Хоптяна. Зокрема, на засіданні колегії облдержадміністрації, коли мова зайшла про підготовку господарств області до весняно-польових робіт, голова ОДА дав зрозуміти, що Василь Коломийчук після повернення з відпустки не буде займатися питаннями сільського господарства. За збігом обставин Коломийчук опікується галуззю, якою також цікавиться його безпосередній керівник. Зрозуміло, що більш досвідчений екс-губернатор повинен постійно відступати. У владі дуже не люблять, коли хтось краще “дублює” функції за шефа, особливо, коли той амбітний. Цей чинник, можливо, був визначальним у ставленні президентського намісника до свого першого «зама». Крім того, на це «натякало» близьке оточення керівника області, яке полюбляє «відстежувати» чутки, які курсують в коридорах влади.

Цікаво, що критика звучала заочно, тобто тоді, коли Коломийчук перебував у відпустці. Очевидно, після повернення до роботи досвідчений бюрократ Коломийчук зробив спробу поговорити з першою особою «по душах». Після того, як, очевидно, розмова не вийшла,  перший «зам» поклав заяву на стіл.

Щоправда, за наявною інформацією голова облдержадміністрації Валентин Хоптян прохання заступника поки що не задовольнив. На це потрібен час і відповідна процедура. В прес-службі ОДА цю інформацію офіційно не підтверджують і не спростовують.

Нагадаємо, що Василя Коломийчука повернув в тернопільський «Білий дім» Михайло Цимбалюк, який звалив на його плечі кураторство над господарськими питання.

Серед тих, хто може зайняти місце відставника найбільші шанси мають заступник з питань промисловості і будівництва Микола Головач та заступник з питань оргроботи Юрій Желіховський. В обох за плечима комсомольське минуле, а Желіховський ще й завчасно здав повноваження керівника тернопільської філії партії Тигіпка. Шанси іншого заступника – «регіонала» Петра Гоча – за цих обставин сумнівні.

"За Збручем"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі