Незабаром тернополяни зможуть користуватися мобільним зв’язком стандарту 3G в поїздах на території всієї України

Укрзалізниця має намір співпрацювати з оператором, що має ліцензію на надання такої послуги та спроможний забезпечити високу якість покриття на напрямку прискореного руху до початку 2012 року. З цією метою чотирьом операторам мобільного зв’язку України направлено запити, але поки що відповідь надав лише один з них.

Наразі на напрямку Львів-Здолбунів-Шепетівка-Козятин-Київ-Полтава-Харків та Полтава-Лозова-Донецьк пасажири потягів мають можливість користуватися мобільним зв’язком стандарту 3G переважно в обласних центрах.

Для керівництва Укрзалізниці важливо, щоб найближчим часом сучасні засоби зв’язку, в тому числі і високошвидкісний Інтернет, стали доступними для пасажирів на всьому шляху прямування потягів.

"До підготовки залізничної інфраструктури до ЄВРО-2012 ми підходимо комплексно. Хочемо, щоб пасажири мали високий рівень сервісу і постійно залишалися на зв’язку. Це впливає і на імідж країни, яка орієнтується на європейські стандарти. Впровадження сучасних високоякісних засобів зв’язку на напрямках швидкісного руху — це лише перший етап. У подальшому Укрзалізниця зацікавлена в обладнанні ними усіх залізничних маршрутів”, - зазначив гендиректор Укрзалізниці Володимир Козак.

УНН
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі