09:44, 28 квітня 2011 р.

Перли від Хоптяна

Виявляється, не лише киянам пощастило мати мера-«космонавта». Леонід Черновецький, нагадаємо, вміє посмішити народ і дотепним слівцем, і заспіваною пісенькою. Натомість все йде до того, як підказують наші читачі, що і Тернопільщина отримала свого оракула слова. Тернополяни вже почали складати анекдоти з перлів, що лунають з вуст нашого губернатора Валентина Хоптяна. Отож…

«Сьогодні нашу освічену область вже видно з космосу» (газета «Столичні новини», 5.04.2011 р.).

***

«В. Янукович висловив побажання, щоб я працював губернатором щонайменше 10 років. І підкреслив: не лише на Тернопільщині, а й в інших регіонах»(прес-конференція, 05.04.2011 р.).

***

«Це все заздрість, бо стільки були при владі і навіть будки собачої не збудували» (реакція В. Хоптяна на закиди щодо примушування підприємців фінансувати програми ПР) (прес-конференція, 21.02.2011 р.).

***

«М’ясо завозиться з-за кордону – ці всі брикети, ці всі буйволи – чим нас тільки не травлять. А він все клеймує, штампує – не знаю, за що» (закиди В. Хоптяна на адресу управління ветеринарної медицини) (колегія ОДА, 27.01.2011 р.).

***

«Що ти мені будеш розказувати? Другий том «Золотої рибки»? (запитав губернатор у голови Козівської РДА Пудлика – авт.). – Не треба здзвонюватися і питати! Якщо будеш тратити гроші на переговори – не буде грошей на світильники»(колегія ОДА, 26.02.2011 р.).

***

«Менше у ті ресторани ходіть. Кому вони там належать? Дружині вашій? – випалив Хоптян (закид до голови Заліщицької РДА Ярослава Навольського – авт.). – Кажуть, ви більше там знаходитесь, ніж на роботі»(колегія ОДА, 26.02.2011 р.).

***

«Якщо подивитися, то теребовлянським каменем оточений ледь не весь Київ»(сесія облради, 14.04.2011 р.)

***

«Я хочу сказати, що ті пікети, які виставили,  в тому числі і партія «Свобода» у Львові, я їх теж, скажу вам, підтримав, у багатьох питаннях, навіть став би поряд з ними. Але… їхав у кортежі з Президентом»(сесія облради, 14.04.2011 р.).

***

«Я завжди чекаю Вас (депутатів різних фракцій – авт.) у себе в кабінеті на конструктивну розмову, готовий кожному запропонувати ланч і каву»(сесія облради, 14.04.2011 р.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...