• Головна
  • Ярослав Сухий: “Ще рік таких доріг – і в Тернопіль ніхто не поїде”
16:07, 28 квітня 2011 р.

Ярослав Сухий: “Ще рік таких доріг – і в Тернопіль ніхто не поїде”

Офіційну частину своєї промови Ярослав Сухий виголосив російською мовою, однак не втримався, щоб завершити українською. Звертаючись до присутніх в залі керівників області та міста, нардеп розповів, що добирався на форум автомобілем та іронічно натякнув про те, що коли  наступного року в області та місті будуть такі нездалі дороги і не працюватиме аеропорт, то інвестори не зможуть “доїхати” до місця проведення форуму”.

У такий спосіб Сухий у властивій йому метафоричній формі, очевидно, що підвів підсумки року перебування регіоналів у владі на Тернопільщині. Не виключено, що й таким чином екс-губернатор відповів і ще одній партії влади на Тернопільщині – ВО “Свобода”, яка рік тому домагалася висловлення йому недовіри на сесії облради. Цікаво, що жоден інший намісник від Януковича не викликав подібних дій від тягнибоківців.

Нагадаємо, що за короткий період перебування Сухого біля керма області влітку 2010 року в Тернополі запрацював аеропорт. Однак з його відходом питанню розвитку аеропорту присвячується більше уваги на рекламних проспектах політичних партій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...