• Головна
  • Наступного року всі п'ятирічні тернополяни відвідуватимуть садочки
11:48, 29 квітня 2011 р.

Наступного року всі п'ятирічні тернополяни відвідуватимуть садочки

Починаючи з червня минулого року вдалося повернути державі 420 дошкільних навчальних закладів. При цьому загалом з початку 90-х років минулого століття держава втратила понад 8 тис. ДНЗ, повідомив  міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

«За роки незалежності в Україні було розтринькано, роздано, понад 8 тис. дитячих садочків. Причини – різні: десь – демографічна ситуація, десь – жага до первісного нагромадження капіталу, яка однаково охопила у всій країні області», - повідомив Д. Табачник.

«З того моменту, коли в червні 2010 року Міністерство освіти разом з місцевими органами влади, з освітянами оголосило хрестовий похід за повернення дошкільних навчальних закладів… за неповний рік нам в Україні вдалося повернути і відкрити 420 дошкільних навчальних закладів», - додав міністр.

За словами урядовця, за умови збереження такої динаміки можна розраховувати на те, що вже до кінця 2012 року дошкільною освітою буде охоплено 100% дітей 5-річного віку, а за охопленням дітей від 1 до 6 років вийти на європейський рівень – 80-85%.

Повертаючись до теми повернення ДНЗ, Д. Табачник зазначив, що 163 із повернутих закладів стояли законсервованими – туди вже повернули і дітей, і викладачів. 257 приміщень повернуто через суд, через рішення місцевих органів влади, виселення орендарів, у тому числі – органи державної влади.

Окрім того, говорячи про необхідність перегляду санітарних нормативів для освітніх закладів, Дмитро Табачник висловив переконання, що невеликий дитячий садочок на дві групи необов’язково має бути розташований в окремому приміщенні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...