
13:00, 22 квітня 2014 р.
На Тернопільщині чоловік покінчив життя самогубством
20 квітня на Великдень у с. Вишнівчик Теребовлянського району сталась трагедія.
22-річний чоловік вдома вирішив покінчити із життям самогубством. Близько 9 ранку його знайшли повішаним у господарській будівлі за місцем проживання, повідомляє Погляд.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:40, 26 червня
1
20:41, 16 червня
9
14:09, 25 червня
34
