На Тернопільщині не буде жодної «червоної шмати», – голова облради

«На Тернопільщині не буде жодної червоної шмати. Я переконаний, не буде цього і на Львівщині, на Івано-Франківщині, на Волині – скрізь, де є націоналісти», – сказав Кайда.

Коментуючи своє перебування на сесії Львівської облради, він зазначив:

«Чому я тут? Тому що мені болить як голові найвищого представницького органу однієї з часточок України, як націоналісту, «свободівцю». Тому що я українець, в жилах якого тече українська кров, генетичний код якої формувався задовго до народження тих хрунів, які тиснули пальцями на кнопки. Але зараз ця кров в мені не тече, а вибухає, підсилена духом Холодного Яру, де я нещодавно був. Він зарядив мене енергією моїх предків, які гинули від тих – під червоними прапорами».

Олексій Кайда висловив обурення, що у Страсний тиждень, коли всі християни готувалися до Великодня, в українському парламенті проголосували за символ радянської держави.

«Я не дивуюся комуністам – вони виросли на злочинах, але їх підтримали Регіони, блок Литвина, затушковані бютівці і «нашоукраїнці». Вони голосували за ту шмату, під якою руйнувалися церкви», – додав він.

Наостанок голова Тернопільської облради запропонував народним депутатам відновити історичну справедливість і внести у Верховну Раду законопроект про визнання ОУН-УПА воюючою стороною в Другій світовій війні.

ЗІК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі