Олег Тягнибок виступає за скасування радянських свят

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що в Україні потрібно скасувати всі радянські свята, однак для людей 1 травня – це можливість поїхати на городи і посадити картоплю.

Про це він заявив в рамках експертного опитування Дніпропетровського філіалу Інституту Горшеніна "Чи потрібно скасувати 1 травня, як державне свято?".

"Я за те, щоб зовсім скасувати всі радянські свята. Однак для людей 1 травня - це можливість поїхати на городи і посадити картоплю. Якщо взяти до уваги зростання цін на овочі, цей вихідний людям потрібен. Однак не як вихідний радянського минулого, а як можливість забезпечити себе овочами на зиму", - сказав Тягнибок.

"1 травня – це типове свято радянського минулого, міфічна солідарність трудящих. Такого не існує. У нас взагалі є проблема тупого копіювання радянських цінностей", - додав він.

"Владі необхідно грамотно міняти психологію суспільства, в першу чергу, своїм прикладом, щоб люди дивилися на світ через призму українських окулярів. Влада повинна культивувати правдиву історію України, українських героїв і українські національні свята. Якщо дивитися календар і порівнювати, скільки в Україну свят, порівняно з європейськими країнами, і відповідно кількість вихідних, виявиться, що ми є першими і можемо цим пишатися ", - сказав він.

ТСН
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі