На Тернопіллі має бути органічна продукція!

Міністерство аграрної політики та продовольства стимулюватиме розвиток виробництва органічних продуктів харчування. Міністерство аграрної політики та продовольства стимулюватиме розвиток виробництва органічних продуктів харчування, бо вони важливі для життя та здоров'я.

"Вже всі розуміють, що органічне харчування важливе для життя та здоров’я. Тому ми прийняли разом із Академією аграрних наук рішення про створення на базі господарства "Агроекологія" наукового закладу, котрий на прикладі розвитку м’ясного і молочного скотарства буде пропагувати органічне харчування", - заявив М.Присяжнюк.

Міністр аграрної політики та продовольства зауважив, що вже ухвалено закон про виробництво сільськогосподарської органічної продукції. Міністерство також пропонує уряду  дифференційовану програму розвитку дитячого харчування ( для дітей віком до 1 року, дошкільного і шкільного віку). Ця програма забезпечить підприємствам збут органічних продуктів харчування.

Міністр наголочив, що у кожній області повинні бути господарства для вирощування екологічно чистих продуктів харчування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі