Голова Нацбанку заглянув тернополянам під «матраци»...

Наразі невідома точна сума заощаджень  тернополян, проте голова Нацбанку Сергій Арбузов стверджує, що населення України має заощаджень на суму понад $60 млрд. Очільник Нацбанку очікує, що ці гроші працюватимуть на економіку країни.

«Україна сьогодні має дуже високу привабливість для іноземних інвесторів. Справа в тому, що в нашої економіки є одна чудова якість, яку вже втратили країни старої Європи. Ми маємо свого внутрішнього інвестора - гроші населення і вільні кошти небанківської системи країни, які частково працюють на економіку країни, і покриття негативного сальдо поточного рахунку платіжного балансу за рахунок капітальних інвестицій.

За різними оцінками, сьогодні тільки у населення «в матрацах» зберігається понад $60 млрд. Гадаю, що зіставні суми є і в офшорних зонах. І якщо ми зможемо забезпечити сприятливий інвестиційний клімат (а кредит МВФ - один із сигналів інвесторам), ці гроші наввипередки підуть в економіку у вигляді капітальних інвестицій, забезпечуючи країну валютою», – зазначив він.


"Тиждень"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі