Міжміські пасажирські перевезення дорожчають

У дні травневих свят багато тернополян подорожують.  Найпоширеніший вид транспорту   нашому краї – автомобільний, тож не дивно, що на автовокзалі та приміській автостанції людно.

У прагненні добратися до потрібного населеного пункту пасажирів не зупиняє те, що квиток став коштувати дорожче, адже інших варіантів просто нема. Здається, це вже нікого навіть не дивує, бо коли щодня щось  дорожчає, людина починає ставитися до цього філософськи. А при регулярному подорожчанні пального подорожчання квитка на міжміський автобус сприймається навіть логічно.

Як повідомив диспетчер автовокзалу м.Тернополя, тарифи на перевезення на різні напрямки не однакові. Мінімальна вартість перевезення на 1 км донедавна становила 18-23 коп. Тепер ціна зросла і становить на різних  маршрутах  25, 26 коп./км і т.д. – такі тарифи «диктує» Київ.

На приміській автостанції також підтвердили підвищення тарифів і зауважили, що зросли вони не всі одночасно, а в залежності від маршрутів – де тиждень,  де два дні тому. Рішення про підвищення тарифів тут також отримують з Києва. Загалом приміській проїзд для пасажирів подорожчав на гривню – півтори – дві.

На жаль, підвищення плати за проїзд в приміському та міжміському автотранспорті ніяк не пов’язано з покращенням доріг та облаштуванням в області зручних автобусних зупинок.

Міжміські пасажирські перевезення дорожчають, фото-1
Міжміські пасажирські перевезення дорожчають, фото-2
Міжміські пасажирські перевезення дорожчають, фото-3
Міжміські пасажирські перевезення дорожчають, фото-4
Міжміські пасажирські перевезення дорожчають, фото-5
Міжміські пасажирські перевезення дорожчають, фото-6

Щасливої дороги!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі