• Головна
  • Тернополянин металічну пластину від дозиметра намагався продати як радіоактивний цезій за 2 млн. 500 тис. євро
18:00, 24 квітня 2014 р.

Тернополянин металічну пластину від дозиметра намагався продати як радіоактивний цезій за 2 млн. 500 тис. євро

Контейнер з металічним елементом з надписом, яким умовно позначаються радіоактивні речовини, правоохоронці вилучили на території одного з гаражних кооперативів у місті Тернополі.

Встановлено, що тернополянин намагався збути контейнер з металічним елементом під виглядом 1 кг радіоактивного цезію за 2 млн. 500 тис. євро.

Протиправну діяльність «продавця» викрили працівники управління СБУ в Тернопільської області.

Виявлений та вилучений предмет, як пояснив зловмисник, він від’єднав від дозиметра радянського виробництва, який тривалий час зберігав у гаражі.

Металеві пластинку він помістив у алюмінієвий термос для харчових продуктів та, приклеївши на нього наклейку «Радіаційна небезпека», намагався продати під виглядом радіоактивного цезію.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.15 ч.4 ст.190 КК України (незакінчений замах на вчинення шахрайства в особливо великих розмірах), процесуальне керівництво у якому здійснює прокуратура області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополянин #радіоактивний цезій #продаж

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...