• Головна
  • Троє тернопільских студентів стали стипендіатами Фонду Віктора Пінчука
10:57, 3 травня 2011 р.

Троє тернопільских студентів стали стипендіатами Фонду Віктора Пінчука

«Завтра.UA» – це перша в Україні загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді, що здійснюється за рахунок приватних коштів. Вона є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти й науки.

Головна стратегічна мета Програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України із середовища найкращих студентів вітчизняних вищих навчальних закладів. Програма спрямована на те, щоб талановита студентська молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Стратегічні цілі Програми досягатимуться шляхом проведення заходів з пошуку та відбору найбільш талановитих студентів вищих навчальних закладів України, які мають високий інтелектуальний рівень, прагнення до отримання знань та самостійної наукової роботи поряд з лідерськими навичками та навичками спілкування. Добір таких студентів буде здійснюватися щорічно на підставі результатів  загальнонаціонального конкурсу.

Переможцям конкурсу – стипендіатам Програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука надаватиме різнобічну підтримку, зокрема – фінансову (у вигляді стипендії Фонду Віктора Пінчука). Програмою також передбачено створення стипендіатам додаткових можливостей для подальшого особистого розвитку, інформаційно-методологічне забезпечення процесу працевлаштування у перспективних галузях в Україні, а також організації неформального спілкування, обміну досвідом та інформацією.
В рамках Стипендіальної програми „Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука здійснюється пошук, добір та підтримка найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

Цьогоріч троє студентів з Тернополя увійшли до почесного переліку стипендіатів програми: Віталій Мочарський (ТНТУ ім. І. Пулюя), Віталій Федачківський (фізико-математичний факультет ТНПУ ім. В. Гнатюка) та Марія Юрчак (історичний  факультет ТНПУ ім. В. Гнатюка)

Конкурс проводився у три етапи: спершу відбувалося оцінювання соціальної, громадскої активності та наукової діяльності претендентів, оцінювання есе. На другому етапі троє незалежних фахових експертів здійснювали перевірку поданих на конкурс  наукових робіт студентів. Всього участь у програмі взяло 1739 осіб, однак до третього, фінального етапу було допущено лише 655 кращих.

Заключний етап конкурсу передбачав проведення психологічних тренінгів із конкурсантами. Тернопільські студенти для участі у цьому очному змаганні приїхали до Львова, в Національний університет "Львівська політехніка". Тут їм довелося якнайупевненіше і краще представити себе, проявити свої лідерські та організаторські здібності, вміння працювати у групі та генерувати нові ідеї, реалізовувати соціальні проекти. А потім - з нетерпінням чекали результатів. У переддень Великодня організатори представити рейтинги конкурсантів і повідомили радісну новину: троє тернопільских студентів стали стипендіатами!

Тепер їх запрошено на Форум стипендіатів у м. Київ, де відбудеться нагородження, і упродовж чотирьох днів  переможці зможуть поспілкуватися одне з одним, обговорити власні проекти.

Троє тернопільских студентів стали стипендіатами Фонду Віктора Пінчука, фото-1

"Генератори ідей". Справа - Віталій Мочарський

Троє тернопільских студентів стали стипендіатами Фонду Віктора Пінчука, фото-2
Троє тернопільских студентів стали стипендіатами Фонду Віктора Пінчука, фото-3

Учасники проекту під час відбіркового туру у Львові

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
"Полегшення буде дуже велике": карпатський мольфар повідомив, коли настане переломний момент у війні і скільки вона ще триватиме (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...