У Тернополі євромайданівці сваряться через мільйони, зібрані під час Майдану

Інформацію про гроші, зібрані під час революції на тернопільському Євромайдані, тримають за сімома замками і не дають ознайомитися із документацією.

З такою заявою перед постраждалими у столиці, яким саме мали виплачувати матеріальну допомогу, виступив Микола Крук. Чоловік каже, допомагав збирати кошти, але  йому ознайомитись із відповідними протоколами не дозволили. Скарбник Євромайдану у свою чергу підкреслює, інформація є відкритою і подібні звинувачення відкидає. Усі звіти мають і готові, при потребі показати, передає

МИКОЛА КРУК,  допомагав збирати кошти на тернопільському Євромайдані .«Працівники тилу, бо ми працювали в тилу. Ми збирали ті кошти для чого? Для того Майдану. Але виходить, що поки що доступу до інформації немає».

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова Штабу національного спротиву: «Ви зараз не говорите про те, що ви знаєте, що на Майдані збирали кошти і Правий сектор, і УНСО, і інші. Ви їх не звітуєте. Ви звітуєте самі-себе. Правильно? А ми вас просили займіться цим, і зробіть це, але  ви це не зробили».

НАТАЛІЯ ГАЙДУК, скарбник тернопільського Євромайдану:«І звіту по їхніх коштах немає взагалі, а ми кожного разу і кожного дня в нас був звіт. І в нас був протокол, а тих коштів ми й не знаємо, де вони були. А люди кидали теж в скриньки. І те, що ми зараз займаємося цими потерпілими, ми шукаємо їх, щоб роздати ті кошти, щоб вони просто не лежали.  А щоби ми їх доцільно використали».

У розпал сварки не обійшлося без взаємних звинувачень, образ та політики.

МИКОЛА КРУК,  допомагав збирати кошти на тернопільському Євромайдані:«Я просив вас, Наталю, зробіть мені копію. А ви підійшли до Шимківа, а він  вам шепнув, що інформація засекречена».

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова Штабу національного спротиву: «Пане Микола, не займайтеся наклепництвом. Тому що вас зараз говорять відверті докази. Я ще раз говорю в нас в Штабі була присутня і ваша партія. Ви в першу чергу зверніться до свого керівництва, якщо ви член «Батьківщини» і дайте претензію, тому що ми всім людям довіряєм».

Наразі зійшлися на тому, що створять ревізійну комісію, узгодять час із скарбником Євромайдану. І покажуть усі необхідні документи.

Тернопіль Євромайдан гроші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі