На Тернопільщині в будь-яку мить може початися масова “бійка” (фото, відео)

1 травня відбулось урочисте відкриття найбільшої в Україні військово-патріотичної теренової гри «Гурби-Антонівці – 2014». Цей захід проводить ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».

Як ми повідомляли, 23 квітня на набережній Тернопільського ставу близько 30 осіб влаштували промоакцію . Тернополяни демонстрували показові міні-бої зі зривання пов’язок, «Лава на лаву».

Цього року участь у грі візьме понад 400 учасників з усіх куточків України. На відкритті теренової гри учасники відвідали музей штабу УПА та меморіальний комплекс вояків УПА. Відвідуючи музей громадський діяч і політолог Тарас Давидюк провів для учасників лекцію про історію бою під гурбами. Також гравці пом’янули  пам'ять бійця «Небесної сотні» Олександра Капіноса у селі Дунаєв, що на Кременеччині. Учасникам, які проявили себе на Євромайдані у Києві було вручено відзнаки МНК "за бойові та екстремальні акції".

Після відкриття гравців було поділено на 3 курені: вовків, левів і диверсантів. Гра триватиме до 4 травня.

На Тернопільщині в будь-яку мить може початися масова “бійка” (фото, відео), фото-1 На Тернопільщині в будь-яку мить може початися масова “бійка” (фото, відео), фото-2 На Тернопільщині в будь-яку мить може початися масова “бійка” (фото, відео), фото-3
Тернопільщина «Гурби-Антонівці – 2014»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі