На Тернопільщині 22-річний хлопець після падіння зі сходів два місяці перебував у комі

Допомога потрібна 22-річному мешканцю села Дарахів Теребовлянського району Ігорю Марчаку.

Хлопець два місяці перебував в комі. А зараз вже починає реагувати на людей, розуміє та навіть виконує певні легкі команди. Лікарі кажуть, що Ігоря можна врятувати. Проте день реабілітації в Києві вартує близько 2 тисяч. Наразі хлопець перебуває в Теребовлянській лікарні, там підтримують його життя. Батьки Ігоря звертаються до небайдужих і просять допомогти, передає

Все сталося 4 грудня, ввечері до батьків 22-річного Ігоря подзвонили і повідомили, що їх син лежить непритомний. Друзі хлопця пояснили, Ігор впав зі сходів. Його ненароком поштовхнув один із юнаків. Юнака одразу повезли спочатку в Теребовлянську, далі в Тернопільську лікарню. Після томографії виявилося, що в хлопця струс мозку та великі гематоми. Він переніс дві складні операції. І близько двох місяців перебував в комі.

- Нам шансів на життя не давали, казали, що то дуже великий забій мозку. Далі нам спочатку нічого не казали. Пізніше думали, що тільки його молодий організм те все переборе, але шансів нам до кінця ніхто не давав,- розказує мама Ігоря Людмила Марчак.

Після двомісячної коми, хлопець почав повертатися до життя. Ігор реагує на людей, батьки кажуть, що він все відчуває і розуміє.

- Ставили йому вегетативний стан, але ми в п'ятницю ходили на томограф, то сказали, що вже не вегетативний стан, бо він трошки реагує. Відчуває, ми приходимо до нього він за нами споглядає. Я стою з одної сторони, чоловік з другої, то він так то в одну сторону, то в іншу споглядає. Він розуміє, ми його питаємо, він киває головою, так, то так, ні, то ні. Пальці може порахувати до 5, от такі елементарні речі. Рот відкриває, ми з ложечки дамо пару ложечок їсти, то він відкриває.

Ігор один в сім'ї. Він слухняний, працьовитий хлопець, каже парох церкви в Дарахові отець Степан. Лікарі дають надію батькам, що Ігоря можна врятувати. Проте на реабілітацію в Києві потрібна велика сума грошей, якої у сім'ї Марчак немає.

 

Тернопільщина хлопець кома
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі