У Тернопільському районі відкриють оптовий ринок?

З 2008 року не може запрацювати оптово-роздрібний ринок сільськогосподарської продукції у Тернопільському районі.

І ось на сьомому році існування юридичної особи КП ОРРСП «Тернопільський» з’явився шанс, що ринок отримає ліцензію на право займатися оптовою торгівлею с/г продукції. Довгий час це питання спускалося на «гальмах» у Тернопільській обласній держадміністрації та на рівні Міністерства агрополітики, пише .

– Сьогодні ситуація в державі змінилася. Ми активно працюємо з Тернопільською ОДА, обласним управління сільського господарства обладміністрації. У нас є можливість отримати ліцензію. Те, чого нам не вдавалося у попередні роки, маємо надолужати цьогоріч. І якщо отримаємо ліцензію, то, сподіваюся, у недалекому часі ринок таки запрацює і поповнюватиме районний бюджет. А місцеве населення матиме змогу купувати продукти сільського господарства за низькими цінами безпосередньо у виробника, – розповів заступник голови Тернопільської районної ради Роман Наконечний.

Зазначимо, що на сьогодні ринок має печатку, бізнес-план, державний акт на право постійного користування землею та директора Ігоря Гриника, який за весь час, поки опікується створенням ринку, жодної зарплати не отримав.

Тернопільський район ринок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі