Бойовики, постріли, вулиці залиті кров’ю – в Одесі спалахнула масова бійка (онлайн-трансляція)

Прихильники антимайдана напали на марш за єдність України. В Одесі на вул. Грецької під час спільного мітингу прихильників єдності України та футбольних фанатів ФК "Чорноморець" спалахнула масова бійка.

Кілька сотень прихильників антимайдана з бітами, щитами і в повній екіпіровці прийшли завадити проведенню маршу за єдність України.

В Одесі під час зіткнень прихильників єдності України і сепаратистами з Куликового поля є досить багато постраждалих. Серед поранених є міліціонери, повідомляє timer.od.ua. Постраждалих з обох сторін однодумці відтягують від центру конфлікту, надаючи їм першу допомогу на місці. Постраждалих міліціонерів також під прикриттям щитів виводять з епіцентру заворушень. На вулицях постійно лунають звуки, схожі на постріли. Бойовики розгулюють зі зброєю, бітами, ножами і готують коктейлі Моллотова. Крім того, очевидці бачили одного чоловіка з автоматом.

У сутичках прихильників єдності України та сепаратистів в Одесі загинула мінімум одна людина. Самі ж безлади поширилися на кілька центральних вулиць. Вуличні бої відбуваються на вулиць Дерибасівської, Преображенської, Грецької, Буніна, Олександрівського проспекту та провулка віце-адмірала Жукова. Як повідомляє УНІАН, тіло молодої людини лежить на перетині Дерибасівської і Преображенської. Кількість постраждалих вимірюється десятками. Серед травмованих є міліціонери, які намагаються припинити сутички, локалізувавши сторони конфлікту в різних частинах центру. У сепаратистів є травматична зброя. За словами свідків зіткнень, помічені також автомати Калашникова. Є ножі, мачете, битки та коктейлі Молотова. Прихильники єдиної України в основному озброєні тротуарною плиткою . В якості щитів вони використовують кришки від сміттєвих баків, дорожні знаки і металеві паркани. Внаслідок сутичок розбито кілька припаркованих у центрі автомобілів.

За матеріалами

Live streaming video by Ustream

Україна бійка пострілі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі