Тернополянка через київський телеканал шукає арабського принца

Аня Лизогуб з Кременця шукає араба Самі, з яким колись переписувалась по інтернету. Щоб пришвидшити пошуки дівчина написала на відому російську телепередачу “Жди меня”.

Як з’ясувалось, Аня шукає друга по переписці, щоб подякувати йому за його доброту.

- Ми розмовляли про звичайні життєві речі, про мої захоплення. Про себе він в основному розказував, що він бачив у Китаї, тому що він якраз поїхав у подорож. І з його розповідей я зрозуміла, що він дуже добра людина, – розповіла Аня, – через декілька днів він запропонував привезти мені якийсь подарок. Так, як на даний момент я шукала фотоапарат, я просто сказала, що можеш купить мені фотоапарат. Через деякий час він запропонував поговорити зі мною по скайпу, але я відповіла, що в мене немає такої можливості, бо в не маю ноутбука.

За словами дівчини, через деякий час вона отримала посилку, де був фотоапарат та ноутбук. Аня була дуже вражена і здивована, що людина їй прислала такі цінні речі просто так і без будь-якої вигоди.

Проте, зараз зв’язок між арабом і дівчиною обірвався і вона так і не змогла подякувати за подарунки, саме тому й написала на програму.

Ведучі “Жди меня” прокоментували, що й самі хочуть подивитись на “арабського принца”, тому почали пошуки, пише .

Тернопіль араб,принц
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі