На перехресті вул. 15 квітня та Київська у Тернополі уже встановили нову зупинку (фото)

На перехресті вулиць 15 квітня та Київська уже встановили нову зупинку, яку минулого року зніс місцевий підприємець, щоб побудувати на цьому місці свій магазин. Саме тоді тернополяни були обурені такими діями та вимагали від місцевої влади покарати винних.

У міській же раді пообіцяли встановити на місці зруйнованої нову зупинку.

На даний момент її уже встановили. Також поруч стоїть кіоск, де ймовірно незадовго торгуватимуть. Мешканці вулиці Київська задоволені новою зупинкою, адже коли її не було, то люди часто не мали де сховатися від негоди .

- Я живу тут недалеко, дуже часто доводиться довго чекати на маршрутку, оскільки я є пенсіонером і хочу їхати безплатно, а водії кажуть, що у них вже є достатня кількість пільговиків, – розповідає мешканка вулиці Київська Надія Пантелеймонівна, – от і доводилось довго стояти, часом не було де від дощу сховатися. Зараз сподіваюсь на зупинці ще поставлять лавочки, і буде добре.

Нагадаємо,  9 листопада 2013 року, зупинку громадського транспорту «15 квітня», яка знаходиться на рубежі вулиць Київської та 15 квітня, просто знесли на очах у перехожих. До речі, зупинку на вулиці Київській зносили не руками. В арсеналі «працівників» був і кран, за допомогою якого і забирали зупинку. Вартість завданих збитків місту міська рада тоді оцінила в 10-12 тисяч гривень.

На перехресті вул. 15 квітня та Київська у Тернополі уже встановили нову зупинку (фото), фото-1 На перехресті вул. 15 квітня та Київська у Тернополі уже встановили нову зупинку (фото), фото-2
Тернопіль зупинка громадського транспорту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі