Корвет «Тернопіль» Україні повернуть вже 17-18 травня

Делегація з Тернопільщини на чолі із заступником голови обладміністрації Леонідом Бицюрою перебуває сьогодні, 2 травня, із шефським візитом на військово-морській базі в Одесі.

Делегація зустрілася з екіпажами корвету «Тернопіль» та фрегата «Гетьман Сагайдачний». За словами Леоніда Бицюри, тернополяни передали шефську допомогу військовим і вітання від голів Тернопільської обладміністрації Олега Сиротюка і Тернополя Сергія Надала.

- Екіпаж корвету «Тернопіль» наразі перебуває на кілекторному судні «Шостка», – передав телефоном пан Бицюра. – Завдяки реабілітації на Тернопільщині, екіпаж ще більше здружився, набрався сил і зараз перебуває у повній бойовій готовності. Очікується, що корвет «Тернопіль» Україні повернуть вже 17-18 травня.

Делегація з Тернопільщини також взяла участь в урочистому підніманні прапору та зустрілася з в. о. заступника командувача Військово-Морських Сил України, контр-адміралом Андрієм Тарасовим.

- Під час зустрічі ми обговорили проблеми, пов’язані з відновленням ВМС України, та можливість співпраці з підприємствами військово-промислового комплексу Тернопільщини, -  зазначив Леонід Бицюра.

корвет "Трнопіль" повернення делегація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі