
18:00, 4 травня 2014 р.
Тернопільським журналістам вдалося сфотографувати, як виглядає Одеса після заворушень (фото)
Тернопільським журналістам вдалося 3 травня побувати біля Будинку профспілок у Одесі. Мешканці міста йдуть під обгорілі стіни споруди з квітами та свічками. Перед входом - вишикувалися правоохоронці, на їх адресу летять звинувачення у бездіяльності від натовпу.
Атмосфера на Куликовому полі дуже напружена. Скорбота за загиблими спільна, а от думки стосовно подій - різняться.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:16, 12 червня
31
10:16, 11 червня
1
10:45, 15 червня
01:38, 17 червня
122
10:25, 16 червня
3
