Тернополян закликають замість георгіївської стрічки використовувати новий символ до дня 9 травня (фото)

Традиційний символ Дня Перемоги, який використовували 9 травня, щоб вшанувати пам’ять ветеранів Другої Світової війни, за останні роки набув яскраво вираженого негативного характеру.

Пише. Зважаючи на те, що саме георгіївську стрічку використовують російські окупанти та донецькі терористи, вона остаточно скомпроментувала себе і не може бути більше символом вшанування пам’яті.

Тернополян закликають замість георгіївської стрічки використовувати новий символ до дня 9 травня (фото), фото-1Зураб Аласанія, керівник національної телерадіокомпанії України, поділився у своєму Facebook новою візуалізацією, яка могла би стати новим символом до дня 9 травня. Дизайнером логотипу став Сергій Мішакін.

“Потрібно було щось таке знакове, що символізувало б не свято, яким війна не може бути за визначенням, а память і сум. Сергій знайшов його. Швидко, і не кажучи про оплату, він віддав його мені і НТКУ. Я віддаю його вам і всім, кому він може знадобитись”, – пише Аласанія.

За задумом дизайнера, на логотипі зображено червоний мак – як слід від кулі, від якої розходиться кров. Свою зацікавленість у символі висловили у Інституті Національної пам’яті, і можливо застосують знак на практиці.

Завантажити оригінали зображення можна тут https://www.copy.com/s/SrjHUi4Jh8gz4VyV/neveragain_3Z.

георгіївська стрічка новий символ 9 травня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі