Відсьогодні тернопільським пенсіонерам доведеться платити за проїзд у маршрутках

Починаючи з 5 травня, у маршрутних автобусах пенсіонерам доведеться платити – перевізники відмовляються перевозити їх безкоштовно. Пільги діятимуть лише для ветеранів, “чорнобильців”, інвалідів та сиріт.

Про це ще 4 травня повідомляли пасажирам деякі водії маршруток. Чим, звичайно ж, викликали хвилю обурень і запитань. Пенсіонери турбувалися, як тепер можна буде добиратися з одного кінця міста в інший. Проте в ході дискусій з’ясовували, що в Тернополі і надалі безкоштовно возитимуть пенсіонерів тролейбуси. Це бодай трішки заспокоювало пенсіонерів.

Проте вони бідкалися, що ж тепер робитимуть люди, які мають дачні ділянки біля Тернополя і тримають там курей чи свиней, яких треба часто годувати.

- Я тепер мабуть буду просто чекати 11-го тролейбуса на Дружбу, а там я й так плачу за “дачний” автобус. Щоправда, він коштує 2,50 грн, а я завжди кладу водію лише 2 грн і кажу, що копійок просто немаю, – ділиться з своїм “секретом” літня жінка.

Бабусі жартували, що тепер уже не буде такого, що вони кататимуться в транспорті по кілька разів до найдешевшого магазину. Мовляв, доведеться купувати все й одразу, а не їхати спочатку по бурячок, а потім згадувати, що забули купити ковбаску і повертатися в магазин ще раз.

На прес-конференції для ЗМІ, тернопільські перевізники сказали, що змушені вдатися до такого кроку, бо через подорожчання пального ледве зводять кінці з кінцями, але зараз не ведуть мову про піднімання цін на проїзд для усіх пасажирів.

Довідка:

Хто і далі не платитиме за проїзд в маршрутних автобусах:

- Ветерани війни та прирівнені до них особи;

- Учасники ліквідації на ЧАЕС 1-го та 2-го ступенів;

- діти-потерпілі на аварії на ЧАЕС;

- діти, що потерпіли від аварії на ЧАЕС;

- діти-сироти, що перебувають на державному утриманні;

- діти-інваліди;

- інваліди 1-ї та 2-ї груп.

Тернопіль пенсіонер проїзд у маршрутках оплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі