11 травня у Тернополі обиратимуть найспортивнішу сім'ю

11 травня на спортивному майданчику ФСТ «Динамо», що на вулиці Білецькій,18, відбудеться обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Виступатимуть команди у складі: дитина 2004-2006 років народження, мама і тато. Участь у змаганнях візьмуть переможці районних етапів, команди міста Тернополя. Також запрошуються і бажаючі. Початок змагань о 12 годині.

У разі дощової погоди фестиваль буде проведено в павільйоні бару «Максим», що на набережній ставу (в районі причалу). За одну годину до початку змагань кожна команда має подати до мандатної комісію заявку встановленого зразка (завірену лікарем) та свідоцтво про народження дитини.

Організаторами змагань виступили управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільська міська молодіжна громадська організація ФСК «СПОРТ–КЛАС». Контактний телефон для отримання додаткової інформації про змагання (0352) 52-03-53.

Проводиться обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з метою формування потреби займатися фізичною культурою і спортом у колі сім’ї, задля формування родинних традицій, зміцнення сімейних стосунків.

Додамо, що команда-переможець обласних змагань представлятиме Тернопілля на Всеукраїнському етапі – фіналі фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який 18-20 липня відбудеться у місті Володимир-Волинський Волинської області.

Тернопіль фестиваль «Мама тато я – спортивна сім’я»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі