22 тернопільські беркутівці борються із сепаратистами під Слов'янськом

22 бійці із колишнього тернопільського спецпідрозділу "Беркут" беруть участь в Антитерористичній операції під Слов’янськом.

- Наші хлопці знаходяться на другому блок-пості за 10 кілометрів від Слов’янська, - розповів колишній командир тернопільського "Беркуту" Михайло Ясьончик. - Спілкувався з ними півгодини тому. Зараз в районі перебування наших хлопців ідуть бої, але їхній моральний дух високий. Вони готові стояти за Україну до останку.

Як повідомив Михайло Ясьончик, 22 бійці колишнього тернопільського спецпідрозділу "Беркут" перебувають у районі Слов’янська із 21 квітня.

У першотравневі вихідні представники тернопільського Автомайдану їздили на схід України аби доставити міліціонерам харчі.

- Вночі, 1 травня, ми виїхали з Тернополя, а наступного дня вже були під Слов’янськом, - розповідає один з керівників громадської організації "Автомайдан. Тернопіль" Дмитро Гайдуцький. - Возили нашим хлопцям продукти харчування, спілкувалися з ними на блокпості. Моральний дух у колишніх тернопільських беркутівців високий. Вони готові боротися до останку.

Дмитро Гайдуцький розповідає. що по дорозі на схід до Харкова усе спокійно, а вже з Харкова до Слов’янська на дорогах досить напружено, пише .

- Ми потрапили якраз на час зачистки, - каже автомайданівець. - Тож були під Слов’янськом якраз у той момент, коли тривала активна фаза Антитерористичної операції.

тернопільські беркутівці під Слов'янськом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі