У сквері по вул. Миру у Тернополі встановлять великий сучасний дитячий майданчик (фото)

Реконструкція скверу по вул. Миру, що на масиві «Дружба», продовжується. Цього року там заплановані роботи з облаштування пішохідних ділянок, нового освітлення, також встановлення великого сучасного дитячого майданчика, який буде мати дві секції для дітей різного віку. Оглянув хід проведення ремонтних робіт міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Загалом ремонтні роботи обійдуться у сумі 820 тис. грн, - розповідає Сергій Надал. – Близько 70 тисяч гривень використають на заміну освітлення, 300 тисяч гривень на новий дитячий майданчик, інші кошти на встановлення бруківки, бордюрів та благоустрій території».

До слова, міська рада буде звертатися до власників магазину, які знаходяться біля скверу, щоб підприємці виклали бруківкою також територію біля своїх магазинів.

У сквері по вул. Миру у Тернополі встановлять великий сучасний дитячий майданчик (фото), фото-1 У сквері по вул. Миру у Тернополі встановлять великий сучасний дитячий майданчик (фото), фото-2 У сквері по вул. Миру у Тернополі встановлять великий сучасний дитячий майданчик (фото), фото-3
Тернопіль сквер дитячий майданчик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі