• Головна
  • До 17 травня корвет «Тернопіль» повернуть ВМС України
16:30, 6 травня 2014 р.

До 17 травня корвет «Тернопіль» повернуть ВМС України

Україна та Росія погодили план повернення кораблів військово-морським силам нашої держави. Згідно з планом передача кораблів та суден триватиме до 17 травня цього року.

Передає "". Передбачається повернення корвета "Тернопіль", морського тральщика "Черкаси" та інших плавзасобів.

Дату виведення корабля "Костянтин Ольшанський" поки що не визначено у зв'язку з необхідністю повного розблокування фарватеру озера Донузлав. До плану повернення кораблів включений і підводний човен "Запоріжжя", але остаточне рішення щодо нього ще не прийнято. Перегінна команда Військово-Морських Сил України вирушила з Одеси до Севастополя. Сьогодні вона забезпечуватиме передачу українській стороні санітарного катера "Сокаль", артилерійського катера "Добропілля", буксира "Дубно", катера зв'язку "Коростень" та водолазного судна "Почаїв". Завтра ж планується передача українській стороні морського буксира "Корець" та рейдового буксира "Красноперекопськ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корвет "Тернопіль" #ВМС України #Росія #Крим
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення