В цьому році у Тернополі відремонтують вул. Текстильну

Вулицю Текстильну, яка розташована у промисловій зоні в Тернополі, ремонтуватимуть цього року. Втім, зробити там все, що треба, не вистачить грошей, бо тільки на саме освітлення треба було б кілька мільйонів. На весь ремонт виділили 3 мільйони.

На стан вулиці скаржиться слухачка в ефірі “Ух-радіо” під час ефіру із заступником міського голови Владиславом Стемковським, пише .

- По вулиці Текстильній в цьому році передбачається капітальний ремонт, на жаль, сума, яка є на виконання ремонтних робіт, невелика відносно потреб, це три мільйони гривень. Ви бачите, що фактично самої дороги на цій вулиці немає. Те, що вона неосвітлена, це так її проектували, на жаль, там зовнішнє освітлення є лише епізодичне. Вона досить протяжна, тому, щоби там зробити повністю зовнішнє освітлення хоча б, треба декілька мільйонів гривень. Але оскільки вже сама вулиця не витримує жодної критики і там фактично вже нема основи, верхнє полотно в жахливому стані, то в першу чергу ми будемо робити так, щоби можливо було можливо проїхати. За ці гроші будуть виконані капітальні роботи по заміні верхнього шару дорожнього покриття, – розповів Владислав Стемковський.

Втім, як запевнив заступник міського голови Тернополя, про проблему Текстильної в мерії знають. Стемковський зауважив, що під час капітального ремонту також покращать ситуацію і для мешканців тих будинків, які ближче до Митниці, щоби принаймні можна було легше дійти до митниці.

Тернопіль вул.Текстильна ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі