Сергій Надал: 8-9 травня в Тернополі заплановані провокації

8-9 травня сесією міської ради у Тернополі оголошено Дні жалоби за усіма загиблими у Другій світовій війні. Під час цих двох днів у місті не будуть проводитися жодних інших заходів, окрім поминальних, аби уникнути можливих провокацій.

«Ми маємо інформацію, що у Тернополі заплановані провокації, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Тому я звертаюся до жителів бути пильними, адже провокатори у наше місто можуть приїжджати не тільки організованими групами, а й окремо. Якщо у своїх під’їздах або будинках ви бачите чужих та підозрілих людей – інформуйте правоохоронні органи».

Запланована на ці дні й посилена робота правоохоронних органів, які співпрацюватимуть з громадськими організаціями, автомайданівцями та навіть організацією мисливців. Окрім того, при в’їзді до міста будуть відновлені блок-пости.

«Щодо організації мисливців, то вони працюватимуть лише разом з правоохоронцями у формі, щоб не було плутанини, - зазначає Сергій Надал. - Що ж до блокпостів, то  їх відновлять зі стаціонарних блоків та будуть поставлені знаки стоп-контроль, шлагбауми, будуть чергувати озброєні правоохоронці та громадські формування».

У свою чергу правоохоронці звертаються до тернополян, щоб 8 та 9 травня мешканці мали із собою документи для встановлення особи.

Також 9 травня організація ветеранів без жодної символіки має бажання покласти квіти до меморіалу Вічного вогню у Старому парку. Міська рада просить усіх тернополян утриматися від можливих провокацій.

Тернопіль провокації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі