• Головна
  • Молоді тернополяни і хмельничани організовують спостерігачів на вибори президента України 25 травня
09:00, 7 травня 2014 р.

Молоді тернополяни і хмельничани організовують спостерігачів на вибори президента України 25 травня

Молоді тернополяни і хмельничани об’єдналися 6 травня в неурядову громадську організацію «За прозорі вибори». Відтепер спільними зусиллями активісти набиратимуть спостерігачів та агітуватимуть українців проголосувати.

Навчання спостерігачів відбуватиметься в мережі Інтернет, а на виборах 25 травня ці добровольці вноситимуть дані про порушення на сайті maidanua.org в розділі: Вибори Президента 2014, пише .

«Ми хочемо сприяти чесним і прозорим, а що найголовніше – легітимним виборам, тому закликаємо інші громадські організації та представників штабів усіх кандидатів приєднуватися до нашої ініціативи», – зауважив керівник НУО «За прозорі вибори» Володимир Ханас.

До нової громадської організації вже долучилися представники ГО «Тернопілська правозахисна група», МГО «Адапційний чоловічий центр», МГО «Файне місто»: «Молодь – це майбутнє держави, ми також аполітичні і хочемо прозорих виборів, тому долучаємося до коаліції і будемо спостерігачамим 25 травня», – ствердив заступник голови МГО «Файне місто» Віталій Дембіцький.

Окрім набору волонтерів представники НУО «За прозорі вибори» оголосили конкурс на кращий агітаційний ролик та плакат який заохотить громадян проголосувати 25 травня за нового президента. Кращі роботи вивішать у навчальних закладах, опублікують та розмістять на телебаченні. Проте поки що громадські діячі не знайшли методів провести голосування на окупованій території Криму, адже розмістивши штаб голосування у безпечному місці ніхто не візьметься за перевезення десятків тисяч людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори президента України #тернополяни #спостерігачі
Оголошення
live comments feed...