У Тернополі знову патрулюють місто активісти громадської охорони разом з працівниками міліції

Це – один із заходів щодо посилення безпеки у зв‘язку з напруженою ситуацією в державі, можливими провокаціями та перебуванням підозрілих осіб на теренах краю.

В ніч з 6 на 7 травня на нічне патрулювання вийшлj майже 100 добровольців. Про нові завдання, поставлені обласним штабом охорони громадського порядку, присутніх повідомив представник штабу, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра.

"Наближається 8-9 травня, - зазначив Леонід Олексійович, - відповідно, всі ми маємо бути в повній готовності до провокацій чи інших протиправних дій. З різних джерел надходить інформація про підозрілих осіб на теренах краю. Тому наше завдання – вдосконалити систему громадської охорони, залучити у лави добровольців якомога більше людей та бути готовими відповідно реагувати на будь-які виклики".

Активістам детальний інструктаж провели працівниками міліції. Правоохоронці закликали всіх, хто виходить на нічне патрулювання, бути пильними, відповідальними та дисциплінованими. Особливу увагу слід звертати на розміщення некоректної символіки на адмінбудівлях, заклики до сепаратизму, написані на будинках, а також – на підозрілих осіб та їхню поведінку. На це повинні відповідно реагувати і представники міліції, і представники громадських формувань.

У разі необхідності активісти разом з правоохоронцями перевірятимуть квартири, які здаються, та готелі, де, ймовірно, можуть перебувати підозрілі особи.

Посилена охорона і на блокпостах при в’їздах в Тернопіль. Їх, як і раніше, патрулюють представники Автомайдану.

Тернопіль патруль громадські активісти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі