На Тернопіллі люди скаржаться на бездіяльність правоохоронних органів

На Тернопіллі люди скаржаться на бездіяльність правоохоронних органів, які ігнорують цілком серйозні проблеми, що мали б вирішуватися на законному рівні.

Так, в редакцію “” надійшов лист від п. Володимира, в якому він розповів про бездіяльність слідчого та прокурора, через яких будинок його батьків у с. Малий Ходачків залишається напівзруйнованим.

Нижче подаємо текст листа повністю:

“25 вересня 2013 року у домогосподарстві мого сусіда, що в селі Малий Ходачків Тернопільського району Тернопільської області, приватний підприємець «А» (з етичних міркувань не зазначаю прізвище) на підставі укладеного договору, проводив спилювання дерев.

Під час проведення робіт по спилюванню дерев, внаслідок недотримання правил техніки безпеки та правильності зрізання, допущено падіння одного із дерев на мій будинок. Від падіння спиляного дерева будинок зазнав значних пошкоджень: зруйновані дах, панелі перекриття другого поверху, стіни другого поверху, частково зруйновані панелі перекриття на першому поверсі, на стінах першого поверху виникли тріщини.

Я одразу звернувся до Тернопільського райвідділу міліції з заявою про притягнення приватного підприємця «А» до відповідальності. Однак, в період з 03.10.2013 до 24.01.2014 р. ніякої інформації про розгляд заяви мені не надходило, а лише 25 січня 2014 року на мою адресу простим почтовим відправленням надійшла постанова слідчого про закриття кримінального провадження.

Оскарживши цю постанову у суді, я знову зіштовхнувся з бездіяльністю і байдужість правоохоронних органів, зокрема слідчого та процесуального прокурора.

Так, суддя, визнавши закриття справи незаконним, постановив: матеріали кримінального провадження повернути слідчому, при цьому зазначив про призначення експертизи вартості відновлювального ремонту зруйновного будинку. Однак, рішення суду проігноровано і станом на 25.04.2014 р. ніяких змін не відбулося.

У мене виникає велика підозра, що особа, яка спричинила моїй родині значну шкоду, уникає відповідальності, а сприяють їй саме правоохоронні органи. Дивним є те, що протягом півроку не було навіть спроби у мирному вирішенню конфлікту ні з боку сусіда, ні з боку приватного підприємця «А».

На думку спадає, що в нашій державі панує не верховенство права, а повне свавілля: хочу спилюю дерева (з дозволу, чи без дозволу – немає значення; у відповідності до Правил, чи як мені захочеться).

Будинок, який будували мої батьки протягом тривалого часу, збираючи копійку до копійки, на сьогоднішній день не придатний для життя. А винен хто? Мабуть, вітер, який так не вчасно подув у той час?”

Тернопільщина робота правоохоронців скарги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі