Близько 40 мільйонів гривень треба на ремонт вул. Гайової в Тернополі

Минулого року відремонтували частину вулиці до моста, щоби закінчити – не вистачає коштів, субвенцій від держави – нема.

- Для того, щоби зробити Гайову до кінця, так, як би нам хотілось і є проектно-кошторисна документація, треба більше 40 мільйонів гривень, а це більше, ніж всі капітальні видатки на цей рік. Це нам не по кишені. Цього року буде закінчено укладання верхнього шару асфальту, це те, що не встигли минулого року. Мусять зробити, бо якщо не буде верхнього шару, то все зруйнується і через декілька років там знову буде аварійна ситуація, – каже в ефірі Ух-радіо заступник міського голови Владислав Стемковський.

Міська рада Тернополя зверталась до центральних органів влади, щоби там виділили кошти, але гроші так і не надійшли, пише .

- Ми звертались про те, що нам потрібна субвенція для закінчення капремонту вулиці Гайової, щоб можна було вийти на Об’їзну. Сума більше 40 мільйонів гривень, бюджет цього не потягне, а те, що Київ буде виділяти гроші на ремонт в нинішній ситуації – імовірність достатньо низька. По тротуарах подивимось, що можна буде зробити підручними засобами, а щодо іншої ділянки – від моста до Об’їзної, то в найближчі кілька років це безперспективно, – зазначив Стемковський.

Тернопіль вул.Гайова ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі