Як перші бійці батальйону “Тернопіль” проходять навчання?

Десять перших добровольців,які поповнили лави новоутвореного батальйону патрульної служби спеціального призначення "Тернопіль", проходять початкову підготовку на базі навчального  центру підготовки працівників міліції при УМВС.

Досвідчені інструктори проводять з новоприйнятими співробітниками заняття з тактико-спеціальної, фізичної та вогневої підготовки.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника  навчального центру підготовки працівників міліції при УМВС Олександр Мацієвський, працівників батальйону «Тернопіль» ознайомлюють з основними дисциплінами, які будуть необхідні їм для виконання службових обов’язків.  Досвідчені міліціонери навчають новоприбульців як діяти під час надзвичайних ситуацій, знайомлять з основами і правилами стрільби, відпрацьовують з ними прийоми рукопашного бою.

Серед тих, хто виявив бажання служити у спецпідрозділі, чоловіки, які пройшли службу в Збройних силах України,  дехто із них служив у «гарячих точках». Дмитро Гайтко, який один із перших прийшов на службу до батальйону «Тернопіль»,  сподівається, що його військовий досвід стане у нагоді під час служби у підрозділі.

- Коли я почув про створення спецбатальйону «Тернопіль, я не міг залишитися осторонь, - каже Дмитро Гайтко, - Я служив у Косово. Сподіваюся, що ті знання і навички, які я отримав під час миротворчої місії,   знадобляться у моїй новій роботі.

Кожен із кандидатів на службу пройшов відбір і за своїми морально-діловими та фізичними якостями готовий виконувати покладені на них обов’язки.

Підбір кандидатів на службу до спецбатальйону "Тернопіль" триває. На службу приймаються чоловіки віком до 40 років, з повною загальною  середньою освітою. Особам призовного віку, які виявили бажання служити у спецпідрозділі, на період служби в ОВС надається відстрочка від строкової військової служби.

Та найголовніша вимога до кандидатів – патріотизм та готовність боронити рідний край.

За додатковою інформацією звертайтеся у відділ кадрів міськрайвідділу за місцем проживання, а також до обласного управління внутрішніх справ  за адресою: м. Тернопіль, вул. Валова, 11. Контактні телефони: (0352) 27-13-14, 27-10-46, 27-13-55, 27-13-69, 067-352-92-66.

Тернопіль бійці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі