У Тернополі 3-річна дитина через складну хворобу не може ходити, говорити і бачити

Допомога потрібна маленькій Віці з Тернополя.

Скоро дівчинці виповниться 3 роки, але через важку хворобу - гідроцефалію - дитина не сидить, не ходить, не говорить і не бачить. В батьків Віки з'явилася надія, що дівчинку можна врятувати. Допомогти Віці можуть в Пекінській клініці, проте на це потрібна велика сума грошей, якої у сім'ї немає.

Вікуся народилася з вродженою вадою головного мозку - гідроцефалією. Ця хвороба супроводжується надмірним накопиченням рідини у порожнині черепа. В серпні дівчинці має виповнитися 3 рочки, проте Віка відстає у розвитку. Вона не сидить, не ходить, не говорить і не бачить, реагує тільки на звуки. В місяць Віка перенесла операцію, у череп дівчинки встановили спеціальну дренажну систему - шунт, передає

- Якби нам би не поставили шунт, то головка би розпирала череп від ліквору, а так шунт викачує цю воду, то головка нам не росте. Є дітки, в яких шунт припиняє через деякий час качати ту ліквору, а в нас не припиняє. Коли вже трошки старша буде дитина, то потрібно буде трубочку в животику продовжувати, бо дитина росте, а трубочка не дуже велика, то треба буде продовжити робити ще одну операцію, - розповідає мама Віки Ольга Хабурська.

Зараз в батьків дівчинки з'явилася надія, Віку можуть поставити на ноги. Дітям із гідроцефалією допомагають медики в Пекінській Міжнародній клініці. Батьки Віки вже зв'язалися  з іноземними спеціалістами, і вони погодилася допомогти дівчинці. Але на лікування потрібні кошти, яких у сім'ї немає. Один курс вартує 35 тисяч доларів, а ще плюс реабілітація.

- В нас появився шанс, стопроцентної гарантії ніхто не дає, але маленький шанс таки є, поставити нашу дівчинку на ноги. Просто дуже боляче дивитися, як інші дітки бігають, а твоя не може ні крока ступити, ні слова сказати. Я дуже  буду вдячний всім, хто має бажання допомогти нашій донечці, буду молитися за їх здоров'я. Всіх прошу небайдужих допоможіть її поставити на ноги. Дуже прошу, - говорить тато Віки Ігор Хабурський.

дитина Тернопіль хвороба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі