Олег Сиротюк закликає тернополян допомагати правоохоронцям для запобігання провокацій

Олег Сиротюк закликав громаду Тернопільщини до спільної роботи для забезпечення спокою та порядку.

Керівництво області, підрозділи правоохоронних органів, активісти громадської охорони працюють та докладають усіх зусиль, щоб заходи щодо вшанування жертв Другої світової війни відбулися мирно та спокійно.

Про це на брифінгу за участю представників УМВС та СБУ в Тернопільській області повідомив голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

"Ми провели низку нарад, розробили спільний план дій, який допоможе контролювати ситуацію на території області, - зазначив очільник краю. – До роботи максимально залучено працівників міліції, служби безпеки, активістів Самоооборони, інших громадських формувань. Всі служби працюють у посиленому режимі".

Багато роботи покладено і на місцевих депутатів. Зокрема, вони забезпечують цілодобове чергування на місцях, де є меморіальні комплекси, пам’ятні знаки.

"В теперішніх умовах, майданчиком для провокацій є не лише Східна Україна, - наголосив Олег Сиротюк. - Ним може стати будь-яка інша область, будь-який населений пункт. Тому всі підрозділи на місцях отримали вказівку до максимальної мобілізації та відповідного реагування на будь-які правопорушення".

Олег Сиротюк звернувся до мешканців області віднестися з розумінням до заходів безпеки, зокрема, посиленого паспортного контролю, перевірки транспортних засобів на блок-постах та закликав усіх максимально допомагати правоохоронцям, долучатися до системи громадської охорони на теренах краю.

Тернопільщина безпека провокації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі