Тітушки з Луцька штурмували Тернопільську мерію?

У штурмі Тернопільської міської ради 25 квітня могли брати участь кримінальні елементи з Луцька, а їх дії координували агенти спецслужб Російської Федерації, - заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Про це йдеться у  «Був наказ йому — на захід! Москва дестабілізує ситуацію не тільки на сході, а й на заході України» видання «Україна Молода».

Нагадаємо, 25 квітня під час сесії міськради між правоохоронцями та мітингувальниками під приміщенням Тернопільської міської ради. 

Автор матеріалу в газеті цитує Сергія Надала: «Була інформація, що до Тернополя з’їжджаються кримінальні елементи із Луцька, Львова і Тернопільщини. У них була мета — захопити будівлю, а їх дії координували агенти спецслужб Російської Федерації. До речі, інформація про спробу штурму з’явилася на російських новинних ресурсах упродовж години». 

За його словами, агресивна поведінка натовпу, лайки, розбиті двері, риторика виступів та наявність зброї підтверджує загрозу кримінальної активності, яка відбувалася ще у 90-х роках при мовчазній підтримці міліції. 

«Звичайно, що було декілька тернополян, які не згодні з певними рішеннями ради або мають претензії. Проте більшість пікетувальників складали молодики спортивної зовнішності, серед яких правоохоронцями був затриманий один представник кримінальної групи зі зброєю», - заявив тернопільський мер.

ВолиньPost
Тітушки з Луцька штурмували Тернопільську мерію
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі